Penzion Hela

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Myslbekova 1714, Rakovník 26901

Perfektní
dle 8 recenzí

95%

Jiří Moravec
jednotlivec, 8.6.2016

Rodinný penzion Hela naleznete ve středočeském městečku Rakovník, v blízkosti centra města. Pohodlné ubytování je pro rodiny i jednotlivé hosty připraveno v 5 čtyřlůžkových, třílůžkových a jednolůžkových pokojích s možností vlastního vaření ve společné kuchyňce. Příjemný odpočinek a prostor k hrám dětí poskytuje zahrada. Parkování zdarma je řidičům umožněno ve dvoře objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Hela On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Hela Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 5 útulně zařízených pokojích ve složení 2 jednolůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje a jeden pokoj třílůžkový. Pro tyto pokoje jsou k dispozici dvě sociální zařízení a 2 koupelny. Nechybí ani společná, plně vybavená kuchyňka. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.
Domácí mazlíček může být po domluvě ubytován za poplatek 50,- Kč.

Penzion Hela Gastronomie

V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyň, kde si mohou hosté vařit sami. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do centra města, kde se nachází restaurace a dalších gastronomická zařízení.

Penzion Hela Recepce

Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Hela Okolí

Rakovník sídlí ve Středočeském kraji. Historické jádro města je od roku 1992 městskou památkovou zónou. V okolí 25 km můžete navštívit například Sportovní areál - CAFEX, Tyršovo koupaliště, minigolf s 18 betonovými a 18 eternitovými drahami, hrad Křivoklát, Skryjská Jezírka, Týřovské skály, zříceninu gotického renesančně přestaveného hradu Krakovec a další zajímavá místa.

Penzion Hela

Myslbekova 1714, Rakovník
Zobrazit celou mapu